جلسه هم اندیشی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها با شهرداری‌ منطقه ۶ و شهرداری شهر سفچگان جهت ایجاد زمینه مشترک جهت همکاری برای تحقق هدفی واحد در شهرداری‌ها تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های‌های استان قم، حسین رضایی نسب مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان قم در این جلسه با تاکید بر لزوم همکاری شهرداری‌های شهرهای مختلف گفت: لازم است که شهرداری‌ها بتوانند  با یکدیگر همکاری مشترک داشته باشند تا بتوانیم در راستای هدفی مشترک گام برداریم تا بتوانیم شکوفایی هر چه بیشتر شهرهای مختلف را شاهد باشیم.

وی با تأکید بر تعامل میان بخشی دستگاه‌ها برای رفع مشکلات مردم اظهار کرد: رسیدگی به مطالبات مردمی باید سرلوحه کار در نهادهای خدمتگزار به‌ویژه شهرداری‌ها باشد.

رضایی نسب تصریح کرد : بی‌شک پیشبرد امور شهری و توسعه قاعده‌مند شهرنشینی می‌تواند در رشد فرهنگ و تعاملات اجتماعی مردم یک منطقه بسیار مؤثر باشد و مسئولان شهری باید نسبت به این مهم دقت لازم را مبذول دارند.

شایان ذکر است در این نشست مهندس ترکمن شهردار منطقه ۶ شهر قم و  امراللهی شهردار شهر سلفچگان به ایجاد زمینه همکاری مشترک در راستای رسیدن به هدفی واحد تاکید کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.